Pellet Drzewny

Nasz pellet drzewny wytwarzany jest z poszanowaniem środowiska naturalnego w specjalnym procesie produkcji bez domieszek, lepiszczy czy polepszaczy. Dzięki temu zachowuje wyjątkową czystość, co czyni go biopaliwem najwyższej jakości.

  • Grubość: 6 mm
  • Kaloryczność: min. 18,00 MJ/kg
  • Wilgotność: 7%
  • Gęstość nasypowa: 760 kg/m3
  • Zawartość popiołu: 0,4%

Przyjazny środowisku, wydajny w ogrzewaniu

Drewmex dba o przyszłość środowiska i zrównoważony rozwój, dlatego w ofercie firmy znalazło się jakościowe biopaliwo o wysokiej wartości grzewczej. Wytwarzany przez nas pellet posiada liczne certyfikaty, co pokazuje, jak profesjonalnie firma podchodzi do kwestii gospodarowania odpadami produkcyjnymi przy użyciu zaawansowanych technologii.

Jakość pod stałą kontrolą

Nasze biopaliwo jest poddawane stałej kontroli jakości. Parametry produktu są regularnie mierzone w niezależnym laboratorium, aby zagwarantować odbiorcom pelletu Drewmex najwyższą jakość i wydajność.

Dlaczego warto sięgać po Pellet produkowany przez Drewmex?

Drewmex jako firma łączy tradycję i innowacyjność, aby dostarczać najwyższej jakości produkty, które spełniają oczekiwania naszych klientów również w zakresie ochrony środowiska.  

Pellet Drewmex cechuje wysoka wydajność grzewcza i przyjazność dla środowiska. Sięgnijcie Państwo po ten produkt i dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów!

Surowiec z Certyfikacją 
FSC i PEFC

Jako firma specjalizująca się w produkcji komponentów i mebli drewnianych, wspieramy zrównoważone leśnictwo. Płyta mikrowczep jest wytwarzana przez Drewmex z surowca dębowego pozyskiwanego w stanie okrągłym, a cały proces produkcji odbywa się w naszych własnych tartakach. Pozwala to na pełną kontrolę kosztów surowca i łańcucha dostaw. W rezultacie klienci otrzymują w atrakcyjnej cenie produkty najwyższej jakości, spełniające współczesne standardy zrównoważonego rozwoju. Tak też budujemy naszą przewagę nad konkurencją.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Piotr Gielec

Dział Handlowy Pellet
+48 539 499 993
p.gielec@drewmex.pl

Kontakt

DREWMEX Group sp.z o.o.
Św. Rocha 30, 27-215 Wąchock 

+48 795 596 035
biuro@drewmex.pl