BLATY DREWANIANE

Blaty Kuchenne

Oferując Państwu produkty odpowiadające przyjętym standardom projektowania, staramy się, by były one idealnym połączeniem estetyki 
i funkcjonalności. Nasze blaty drewniane do kuchni mikrowczep są rozwiązaniem, które cechuje wyjątkowa trwałość i dopasowanie do standardowych projektów architektów wnętrz.

Standardowe wymiary:

  • Długość: 1800 mm / 2500 mm / 3000 mm
  • Szerokość: 620 mm / 650 mm
  • Zalecana grubość: 40 mm

(do mniejszych projektów można zredukować grubość nawet do 26 mm)

Produkt dostępny w różnych klasach jakości:

  • Klasa Premium (AB)
  • Klasa Natural (BC)
  • Klasa Rustic (CC)

odporne na
zapachy

odporne na
plamy

odporne na
wodę

utwardzane w
technologii UV

bezpieczne
dla dzieci

bezpieczny kontakt
z żywnością

Wyjątkowa wytrzymałość

Nasze blaty kuchenne oparte na technologii mikrowczepowej, zapewniają ogromną wytrzymałość w warunkach kuchennych.  Dzięki innowacyjnej metodzie klejenia zarówno po długości, jak i szerokości łączeń, możemy zagwarantować użytkownikom trwałość blatu na długie lata nawet przy codziennym korzystaniu.

Innowacje w obróbce powierzchni

Nasze blaty kuchenne oferują nowoczesne rozwiązania w zakresie wykończenia powierzchni. Opcje olejowania i lakierowania UV mają zapewnić blatom większą odporność na zapachy, wilgoć oraz zaplamienia. Dodatkowo, kontakt z nimi nie stanowi zagrożenia dla dzieci ani dla pożywienia Certyfikaty food contact i child safe potwierdzają nasze wysokie standardy w tej dziedzinie.

Dedykowana produkcja

Nasze blaty kuchenne są dostosowane do obowiązujących standardów kuchennych. Oferujemy wymiary, które idealnie wpisują się w standardy producentów mebli kuchennych, dzięki czemu dopasowanie blatów i montaż nie nastręczają trudności i dają pożądany efekt.

Różnorodność opcji

Oferta Drewmex obejmuje zarówno sety kuchenne z blatami i wyspami, jak i pojedyncze blaty w standardowych wymiarach. Klienci poszukujący niestandardowych rozwiązań na pewno docenią naszą elastyczność. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb, przygotowując wycięcia pod zlew/baterie, kuchnię indukcyjną, oraz dodatkowe cięcia pod nietypowe wymiary.

Zróżnicowane wykończenie

Oferujemy różne formy wykończenia, takie jak faza, promień, czy pełny promień na frontowej krawędzi. Chociaż nasze blaty kuchenne są dostępne w standardowych wymiarach, istnieje możliwość dostosowania grubości do mniejszych projektów i zredukowania grubości od zalecanych 40 mm do minimum 26 mm. Możemy wykonać również blaty kuchenne o innych wymiarach, jeśli pojawi się takie zamówienie od klienta,

Surowiec z Certyfikacją 
FSC i PEFC

Jako firma specjalizująca się w produkcji komponentów i mebli drewnianych, wspieramy zrównoważone leśnictwo. Płyta mikrowczep jest wytwarzana przez Drewmex z surowca dębowego pozyskiwanego w stanie okrągłym, a cały proces produkcji odbywa się w naszych własnych tartakach. Pozwala to na pełną kontrolę kosztów surowca i łańcucha dostaw. W rezultacie klienci otrzymują w atrakcyjnej cenie produkty najwyższej jakości, spełniające współczesne standardy zrównoważonego rozwoju. Tak też budujemy naszą przewagę nad konkurencją.

Dlaczego warto współpracować 
z Drewmexem i zamawiać 
u nas blaty do kuchni?

Łączymy tradycję i innowacyjność. Dostarczamy kontrahentom najwyższej jakości blaty kuchenne, które stają się nie tylko elementem wyposażenia kuchni, ale wyrazem indywidualnego stylu użytkowników, ceniących estetyczny wygląd i funkcjonalność. Dlatego zachęcamy do współpracy – pozostając w gotowości obsługiwania standardowych zleceń, jesteśmy otwarci na klientów o nietypowych wymaganiach.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie przybliżą możliwości technologiczne i moce produkcyjne Drewmexu, by pomóc w wyborze rozwiązań, optymalnych dla Państwa projektów.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

DREWMEX Group sp.z o.o.
Św. Rocha 30, 27-215 Wąchock 

+48 795 596 035
biuro@drewmex.pl