Komponenty Meblowe


Drewmex specjalizuje się w produkcji na zamówienie wysokiej jakości komponentów meblowych, oferując kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli. Nasze komponenty obejmują elementy szafek, łóżek, krzeseł oraz nogi do stołów. Dzięki zaawansowanej technologii CNC, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, których projekty wymagają niestandardowego frezowania, rozwiercania i różnego typu precyzyjnej obróbki.

Od pomysłu do gotowego komponentu

Proces wdrożenia do produkcji komponentów meblowych odbywa się etapami:

Przekazanie dokumentacji technicznej lub pomysłu na nowy produkt
W pierwszym etapie klient przekazuje nam dokumentację techniczną lub przedstawia pomysły na nowe meble.
1
Analiza projektu i przygotowanie rozwiązań
Nasz dział R&D (Research and Development) analizuje projekt i opracowuje rozwiązania techniczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
2
Zatwierdzenie przez klienta
Prezentujemy klientowi opracowane rozwiązania, ustalamy szczegóły produkcyjne i otrzymujemy zgodę na dalsze prace.
3
Przygotowanie wzorcowej próbki
Na podstawie uzgodnionych parametrów przygotowujemy próbkę wzorcową komponentu.
4
Akceptacja prototypu
Klient ocenia i akceptuje przygotowany prototyp, co jest niezbędne do uruchomienia procesu produkcji.
5
Stan gotowości produkcyjnej
Po uzyskaniu akceptacji klienta możemy rozpocząć produkcję, zapewniając terminowe dostawy komponentów meblowych zgodnie z ustalonym harmonogramem.
6

Zaawansowana technologia CNC

Nasze komponenty meblowe są obrabiane przy użyciu zaawansowanej technologii CNC (Computerized Numerical Control), co gwarantuje najwyższą precyzję wykonania i daje możliwość realizacji skomplikowanych projektów zawierających niestandardowe detale. Drewmex zapewni Państwu pomoc specjalistów, którzy chętnie angażują się w proces projektowania. Skorzystajcie Państwo z naszego doświadczenia i zaawansowanych technologii, sięgnijcie po innowacyjne rozwiązania, by stworzyć meble, które będą się wyróżniać na rynku.

Surowiec z Certyfikacją 
FSC i PEFC

Jako firma specjalizująca się w produkcji komponentów i mebli drewnianych, wspieramy zrównoważone leśnictwo. Płyta mikrowczep jest wytwarzana przez Drewmex z surowca dębowego pozyskiwanego w stanie okrągłym, a cały proces produkcji odbywa się w naszych własnych tartakach. Pozwala to na pełną kontrolę kosztów surowca i łańcucha dostaw. W rezultacie klienci otrzymują w atrakcyjnej cenie produkty najwyższej jakości, spełniające współczesne standardy zrównoważonego rozwoju. Tak też budujemy naszą przewagę nad konkurencją.

Dlaczego warto współpracować z Drewmexem i zamawiać u nas komponenty meblowe?

Wybierając Drewmex, otrzymują Państwo najwyższej jakości komponenty meblowe oraz wsparcie w procesie produkcji mebli od doświadczonego i pewnego partnera. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii, a nasze linie produkcyjne należą do najnowocześniejszych na świecie. Współpraca z nami nie tylko oznacza dostęp do jakościowych komponentów mebli drewnianych. To także partnerstwo i perspektywy rozwoju. Drewmex będzie Państwa wspierał w realizacji Waszych założeń biznesowych i w osiąganiu sukcesów w branży meblarskiej.

Dołączcie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów – postawcie na jakość, profesjonalizm i pełną satysfakcję w relacjach biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

DREWMEX Group sp.z o.o.
Św. Rocha 30, 27-215 Wąchock 

+48 795 596 035
biuro@drewmex.pl