Płyty meblowe
z drewna litego

Z przyjemnością i dumą prezentujemy Płytę meblową z drewna litego Drewmex, która jest ikoną doskonałości i szczytowym osiągnięciem 
w obróbce drewna dębowego. Nasze blaty z litego dębu klienci postrzegają 
już nie tylko jako meble, ale przemawiającą do zmysłów sztukę rzemiosła, wprowadzającą piękno i luksusowy charakter do dowolnego wnętrza.

Dostępne wymiary:

  • Długość: od 600 mm do 2200 mm
  • Szerokość: od 300 mm do 1250 mm
  • Grubość: 26 mm, 40 mm

Produkt dostępny w różnych klasach jakości:

  • Klasa Premium (AB)
  • Klasa Natural (BC)
  • Klasa Rustic (CC)

Doświadczenie i niezawodność

Przez 30 lat działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w produkcji płyt litych. Kontrahenci Drewmexu wysoko je cenią za niezawodność i trwałość. To w efekcie nieustannego ulepszania procesów produkcyjnych i inwestowania w rozwój technologiczny, możemy oferować klientom Płytę Litą Drewmex, która spełnia najbardziej rygorystyczne światowe standardy jakości.

Wykończenie

Opcjonalnie oferujemy możliwość olejowania i lakierowania produktów w technologii utwardzania UV. Dzięki specjalistycznej linii technologicznej, wyposażonej w promienniki rtęciowe (Hg) i galowe (Ga), możemy zapewnić wykończenie produktów w zależności od przeznaczenia, w każdym kolorze, przy użyciu najbardziej zaawansowanych na rynku olei i lakierów UV od czołowych światowych producentów. Olejowanie i lakierowanie zabezpieczające przed szkodliwym działaniem promieni UV to gwarancja większej trwałości blatu, a jednocześnie wyjście naprzeciw indywidualnym wymaganiom użytkowników.

Najwyższa jakość drewna

Nasze blaty lite wyróżniają się nie tylko precyzyjnym wykonaniem, 
ale przede wszystkim staranną selekcją drewna. Każdy płyta jest wytwarzana z listew dębowych, specjalnie wyselekcjonowanych z myślą o osiągnięciu odpowiedniej jakości. Dąb dostarcza wyjątkowo pięknego drewna, będąc przy tym jednym z najtrwalszych gatunków, idealnym do użytkowania domowego przez długie lata. Dlatego też cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, którzy doceniają trwałość, elegancję i mają przyjemność z kontaktu z drewnem o jednolitej kolorystyce i idealnie gładkiej powierzchni.

Zrównoważony rozwój

Dbamy o środowisko naturalne i dlatego w naszej produkcji dążymy do minimalizacji ilości odpadów. Jest ona możliwa przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a te pozwalają nam znacząco zredukować negatywny wpływ na naszą planetę.

Surowiec z Certyfikacją 
FSC i PEFC

Płyty lite Drewmex pochodzą z surowca dębowego pozyskiwanego 
w stanie okrągłym, a cały proces produkcji odbywa się w naszych własnych tartakach. To gwarantuje oprócz sprawdzonej wysokiej jakości także atrakcyjną cenę. 
Posiadamy pełną certyfikację FSC i PEFC, co oznacza, że nasza produkcja jest zgodna z najwyższymi standardami 
zrównoważonego leśnictwa.

Dlaczego płyta meblowa 
z drewna litego 
to najlepszy wybór?

Wybierając nasze blaty lite, inwestujesz w doskonałą jakość, estetykę i zrównoważony rozwój. Klienci cenią nasze produkty nie tylko za to, że są trwałe i praktyczne, ale również za to, że są dziełami sztuki technologicznej i potrafią dodać charakteru dowolnemu wnętrzu. Dołącz więc do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się pięknem naturalnego drewna dębowego, które oferuje Płyta Meblowa z Drewna Litego Drewmex.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

DREWMEX Group sp.z o.o.
Św. Rocha 30, 27-215 Wąchock 

+48 795 596 035
biuro@drewmex.pl