Blaty Łazienkowe

Nasze łazienkowe blaty drewniane stanowią połączenie elegancji i funkcjonalności. Produkty, które Państwu dostarczamy, odpowiadają obowiązującym w projektowaniu wnętrz standardom, zachwycając przy tym zarówno wyglądem, jak i trwałością. 

Standardowe wymiary:

  • Długość: 600 mm / 800 mm / 1000 mm / 1200 mm / 1800 mm
  • Szerokość: 455 mm
  • Grubość: 26 mm / 40 mm

*W przypadku zapotrzebowania na niestandardowe wymiary
prosimy klientów o kontakt z naszym działem sprzedaży

Produkt dostępny w różnych klasach jakości:

  • Klasa Premium (AB)
  • Klasa Natural (BC)
  • Klasa Rustic (CC)

Dedykowana produkcja

Blaty do łazienki Drewmex są wytwarzane w zgodzie z branżowymi standardami. W naszej ofercie znajdą Państwo takie wymiary, które idealnie pasują do standardów producentów mebli łazienkowych. Dzięki temu montaż blatów będzie prosty, a efekt zgodny z oczekiwaniami klienta.

Hydrofobowość i wytrzymałość

Specjalne wykończenie powierzchni naszych blatów łazienkowych gwarantuje ich hydrofobowość, eliminując wiele problemów związanych z codziennym korzystaniem z wody bieżącej. Zastosowanie twardych olejowosków sprawia, że nasze blaty są odporne na wilgoć i zachowują swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Olejowana powierzchnia

Blaty Drewmex są olejowane, co czyni je odpornym na zapachy, wilgoć oraz plamy. Dodatkowo, powierzchnia jest utwardzana w technologii UV, co zapewnia blatom jeszcze większą trwałość.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

Oferujemy możliwość produkcji blatu dedykowanego z wycięciami pod zlew, baterie, i inne elementy. Możemy również dostosować blaty do niestandardowych wymiarów na specjalne życzenie klienta.

Zróżnicowane wykończenie

Nasze blaty łazienkowe są dostępne w różnych opcjach wykończenia przedniej krawędzi, takimi jak faza, promień, czy pełny promień na froncie.

Surowiec z Certyfikacją 
FSC i PEFC

Jako firma specjalizująca się w produkcji komponentów i mebli drewnianych, wspieramy zrównoważone leśnictwo. Płyta mikrowczep jest wytwarzana przez Drewmex z surowca dębowego pozyskiwanego w stanie okrągłym, a cały proces produkcji odbywa się w naszych własnych tartakach. Pozwala to na pełną kontrolę kosztów surowca i łańcucha dostaw. W rezultacie klienci otrzymują w atrakcyjnej cenie produkty najwyższej jakości, spełniające współczesne standardy zrównoważonego rozwoju. Tak też budujemy naszą przewagę nad konkurencją.

Dlaczego warto współpracować 
z firmą Drewmex i zamawiać 
u nas blaty do łazienki?

Łączymy tradycję i innowacyjność. Dostarczamy kontrahentom najwyższej jakości blaty łazienkowe, które stają się nie tylko elementem wyposażenia łazienki, ale wyrazem indywidualnego stylu użytkowników, ceniących estetyczny wygląd i funkcjonalność. Dlatego zachęcamy do współpracy – pozostając w gotowości obsługiwania standardowych zleceń, jesteśmy otwarci na klientów o nietypowych wymaganiach.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie przybliżą możliwości technologiczne i moce produkcyjne Drewmexu, by pomóc w wyborze rozwiązań, optymalnych dla Państwa projektów.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

DREWMEX Group sp.z o.o.
Św. Rocha 30, 27-215 Wąchock 

+48 795 596 035
biuro@drewmex.pl