BLATY DREWANIANE

Blaty Stołów

Nasze blaty drewniane stanowią ozdobę wielu salonów. Są jednocześnie eleganckie i wyjątkowe, za sprawą tradycyjnej metody selekcji drewna oraz współczesnego podejścia do wzornictwa.

Standardowe wymiary:

  • Długość: 1800 mm, 2000 mm, 2200 mm
  • Szerokość: 800 mm, 900 mm, 1000 mm
  • Grubość: 40 mm

*W przypadku zapotrzebowania na niestandardowe
wymiary prosimy klientów o kontakt z naszym działem sprzedaży

Produkt dostępny w różnych klasach jakości:

  • Klasa Premium (AB)
  • Klasa Natural (BC)
  • Klasa Rustic (CC)

odporne na
zapachy

odporne na
plamy

odporne na
wodę

utwardzane w
technologii UV

bezpieczne
dla dzieci

bezpieczny kontakt
z żywnością

Elegancja i wyjątkowość

Blaty Drewmex wykonane są w technologii wykorzystującej klejenie szerokich listew. Tak, w zaawansowanych rozwiązaniach, łączymy tradycję i nowoczesność, dostarczając produkty eleganckie, podkreślające prestiż, a jednocześnie wprowadzające wyjątkowy charakter naturalnego drewna do wystroju współczesnych salonów.

Innowacje w obróbce powierzchni

Nasze blaty stołów oferują nowoczesne rozwiązania w zakresie wykończenia powierzchni. Opcje olejowania i lakierowania UV mają zapewnić blatom większą odporność na zapachy, wilgoć oraz zaplamienia. Dodatkowo, kontakt z nimi nie stanowi zagrożenia dla dzieci ani dla pożywienia Certyfikaty food contact i child safe potwierdzają nasze wysokie standardy w tej dziedzinie.

Atrakcyjny wygląd

Nasze blaty wyróżniają się przyciągającym wzrok wyglądem. Zastosowanie jednolitych listew o szerokości 80-90 mm i łączenie ich po długości pozwala uzyskać imponujący spójnością wzór drewna. Takie pełne wyeksponowanie pięknej struktury drewna sprawia, że blat staje się nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrza, ale również wyjątkową jego ozdobą.

Zróżnicowane wykończenie

Dzięki technologi CNC posiadamy rozmaite opcje wykończenia krawędzi łącznie z Live Edge. Możemy wykonać blaty stołów o różnych kształtach (owal, koło, kwadrat, prostokąt) jeśli pojawi się takie zamówienie od klienta.

Surowiec z Certyfikacją 
FSC i PEFC

Jako firma specjalizująca się w produkcji komponentów i mebli drewnianych, wspieramy zrównoważone leśnictwo. Płyta mikrowczep jest wytwarzana przez Drewmex z surowca dębowego pozyskiwanego w stanie okrągłym, a cały proces produkcji odbywa się w naszych własnych tartakach. Pozwala to na pełną kontrolę kosztów surowca i łańcucha dostaw. W rezultacie klienci otrzymują w atrakcyjnej cenie produkty najwyższej jakości, spełniające współczesne standardy zrównoważonego rozwoju. Tak też budujemy naszą przewagę nad konkurencją.

Dlaczego warto wybrać blat do salonu firmy Drewmex?

Nasze blaty wytwarzane w technologii wykorzystującej klejenie szerokich listew dębowych to połączenie wyjątkowego designu z wysoką jakością wykonania. Oferujemy Państwu produkty, które nie tylko spełnią oczekiwania funkcjonalne Waszych klientów, ale staną się naturalną ozdobą ich wnętrz.    

Ten elegancki element wyposażenia salonu docenią wszyscy poszukujący rozwiązań, w których lite drewno dębowe ma podkreślać charakter i styl.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Odpowiadamy na Państwa zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

DREWMEX Group sp.z o.o.
Św. Rocha 30, 27-215 Wąchock 

+48 795 596 035
biuro@drewmex.pl